Magazin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin sevgili iddiasına Kerem Bürsin’den gelen ilk açıklama!

Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in öpüşme sahnesinin ardından aralarında aşk dedikodusu çıkmıştı. Kerem Bursin, aşk iddialarına yanıt verdi.

Kerem Bürsin ile Sen Çal Kapımı dizisideki partneri Hande Erçel’in samimi halleri ikili arasında aşk iddialarını alevlendirmişti. Son olarak sosyal medya hesaplarından aynı anda paylaştıkları fotoğraflarıyla dikkat çeken Hande Erçel ile Kerem Bürsin “yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Gündeme oturan pozlar sonrasında açıklama geldi.
Uzun süredir birlikte olduğu hatta evlenecekleri konuşulan Murat Dalkılıç ile sürpriz bir şekilde ayrılan Hande Erçel’in Kerem Bürsin ile dizi dışındaki samimiyeti ayrılığın nedeni Kerem Bürsin mi? dedirtti. Kerem Bürsin’den bu iddialara yanıt geldi.

Kerem Bürsin, “Bu çok saçma. Üzerine konuşmam bile yanlış. Hande ile dizideki öpüşme sahnesinin buna neden olduğunu düşünmek çok yanlış. Bu sahneler işimin parçası. Senaryoda yazıldığı için hayata geçirmemiz, yönetmen ne istiyorsa onu elde etmemiz gerek. Meyve ile sebzeyi karıştırmamak lazım. Üstelik Murat da profesyonel bir sanatçı” dedi.

Yalnız olduğunu söyleyen Kerem Bürsin “Kalbim sadece aileme ve işe açık” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sahne gereği uzun uzun öpüşmek zorunda kalması, Erçel’in Murat Dalkılıç ile ayrılığının da sebebi olarak gösterildi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, Murat Dalkılıç ile Hande Erçel’in yeni dizisi nedeniyle olduğunu yazdı. Hatta bazıları ise Erçel’in, Kerem Bürsin ile olan yakınlığından kaynaklandığını söyledi.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrıldıktan sonra ortaya çıkan Kerem Bürsin ile öpüşme sahnesinin kamera arkası sosyal medyada gündem olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu