Magazin

Hande Erçel salgın dolayısıyla evde geçen günlerini anlattı

Vaktini evde resim yaparak değerlendiren Hande Erçel, salgın süreciyle ilgili Hello dergisine ilginç açıklamalarda bulundu. Hande Erçel, “Hayat, bizim çağımıza yeni bir imtihan verdi. Bilmeye aç olanlar, ayazı yüzüne ilk yiyecekler belki ama ardındaki umuda kavuşmanın hazzı yok mu? O sabaha dinç uyanmak istiyorum, yeni hayata anlatacak çok şeyim var” şeklinde konuştu.

HANDE ERÇEL’DEN SEVENLERİNE MESAJ

Bir süredir ünlü popçu Murat Dalkılıç ile adı anılan Hande Erçel, tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak adına kendisini evde önlem amaçlı karantinaya aldı.

Hande Erçel: Anlatacak çok şeyim var - Magazin haberleri

Mimar Sinan Üniversitesi’nde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okuyan Erçel, bütün vaktini evde resim yaparak değerlendiriyor.

Kansersiz Yaşam Derneği’nin çocuklara yönelik bir iyilik projesi için de resim yapan oyuncu, Hello dergisine açıklamalarda bulundu.

Salgın süreciyle ilgili konuşan 26 yaşındaki Erçel, şu ifadeleri kullandı:

Hande Erçel: Anlatacak çok şeyim var - Magazin haberleri

Dünya değişiyor. Her değişim fedakarlıklar gerektirir. Yeniye alışmak, zorluklara kafa tutmayı öğrenmekten geçer. Hayat, bizim çağımıza yeni bir imtihan verdi.

Bilmeye aç olanlar, ayazı yüzüne ilk yiyecekler belki ama ardındaki umuda kavuşmanın hazzı yok mu? O sabaha dinç uyanmak istiyorum, yeni hayata anlatacak çok şeyim var. Ya senin?

Oyuncu, Anneler Günü’nde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vefat eden Aylin Erçel’i anmıştı.

Annesi ile birlikte çekilen eski bir pozunu yayınlayan Erçel, paylaşımına “Aşığınım yanında olamasam da…” notunu düşmüştü.

Hande Erçel: Anlatacak çok şeyim var - Magazin haberleri

Hande Erçel’in duygulandıran paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu