Magazin

Hande Erçel Türk erkeklerini üzdü

Ünlülerin akın ettiği moda gecesinde Hande Erçel adeta büyüledi. Ünlü oyuncu önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan Raisa&Vanessa RV for Trendyol Sonbahar/Kış 2016-17 Koleksiyonu’nun tanıtımına davetli olarak katıldı.

Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin güzel oyuncusu Hande Erçel kıyafetiyle de güzelliğiyle de konukları kendisine hayran bıraktı. Cemiyet, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı davette Hande Erçel kendisine yöneltilen mikrofona söylediği sözlerle Türk erkeklerini üzdü. Son dönemlerde aşk hayatı çok merak edilen güzel oyuncunun konuyla ilgili soruyu “Dizi saatlerini hepiniz benden iyi biliyorsunuz, çok yoğun çalışıyoruz. O yüzden aşka ayıracak vaktim yok” şeklinde cevaplamasınaı eminiz birçok Türk erkeği karşılayacak.

 

Burcu Esmersoy’dan Hande Erçel’e iltifat!

Gecenin sonunda çıkışta ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy,  Hande Erçel ile karşılaşınca güzel oyuncuya iltifatlar yağdırdı. Esmersoy “Ne kadar güzel bir kızsın. Harika görünüyorsun. Gerçekten kendimi düşünmeye başladım” diyerek beğenisini dile getirdi.

Hande Erçel kimdir? 

Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır. 2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuştur ve ülkemizi temsil etmiştir.

Başa dön tuşu