Magazin

Hande Erçel ünlü popçu ile kameralara yakalandı?

Yılın magazin olayına aday gelişme… Eski oyuncu sevgilisi Ekin Mert Daymaz’dan ayrılan Hande Erçel yeni bir aşka mı yelken açtı?  Genç oyuncu, ünlü popçu Murat Dalkılıç ile kameralara yakalandı. Merve Boluğur’dan dört ay önce boşanan Murat Dalkılıç’ın adı bir süredir oyuncu Hande Erçel’le anılıyordu.

MURAT DALKILIÇ VE HANDE ERÇEL SEVGİLİLER Mİ?

Ama çifte ait bir fotoğraf henüz medyada yer almamıştı. Dalkılıç ve Erçel sonunda görüntülendi.Ortaköy’deki bir mekanda görüntülenen ikili, 5 saat birlikte vakit geçirip keyifle sohbet ettiler.

MURAT DALKILIÇ VE HANDE ERÇEL SORULARA CEVAP VERMEDİ

Merve Boluğur’dan boşandıktan sonra Murat Dalkılıç’ın adı bir süredir oyuncu Hande Erçel’le anılıyordu. Hatta ikilinin aynı eve taşındıkları bile iddia edilmişti. Çift, sonunda  Ortaköy’deki bir mekanda ortaya çıktı.

Arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen çiçeği burnunda çiftin oldukça samimi göründükleri haber veriliyor.

GAZETECİLERE GÖRÜNCE ŞOK YAŞADILAR

Ünlü çift çıkışta karşılarında gazetecileri görünce büyük şok yaşadı. Soruları yanıtsız bırakan ve hızla araçlarına yönelen ikiliden Dalkılıç’ın sevgilisinin yanı yerine öne oturması dikkat çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu