Youtube

Hande Sarıoğlu HaberTürk’ten ayrılığı sırasında Fatih Altaylı’nın kendisini şoke eden sözünü Oğuzhan Uğur’a açıkladı

Hande Sarıoğlu HaberTürk TV'den ayrılışı sırasında Fatih Altaylı ile arasında geçenleri Babala TV'de Oğuzhan Uğur'a anlattı.

HaberTürk TV’deki spor spikerliği görevinden olaylı bir biçimde ayrılan Hande Sarıoğlu, Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalına konuk oldu. Sarıoğlu, HaberTürk TV’deki olaylı ayrılık sürecinde Fatih Altaylı ile arasında geçenleri anlattı.

“ÖYLE G.T SALLARSAN BÖYLE KOVULURSUN!”

Hande Sarıoğlu, kanaldan ayrılışı sırasında Fatih Altaylı’nın kendisini HaberTürk’e transfer eden kişi olduğunu ifade etti. Sarıoğlu, veda için kanala gittiğinde Altaylı ile karşılaştığını ve Altaylı’nın kendisine “öyle g.t sallarsan böyle kovulursun!” dediğini ve bunun kendisinde şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşattığını anlattı. Sarıoğlu, Altaylı’nın bu tavrı sonrasında kendisine olan bakışının tamamen değiştiğini kaydetti.

HANDE SARIOĞLU: “FATİH ALTAYLI’YI GÖZÜMDE BÜYÜTMÜŞÜM!”

Sarıoğlu, HaberTürk TV’den ayrılıkla sonuçlanan süreçte Fatih Altaylı’nın kendisinden nefret ettiğini anladığını söyledi. Sarıoğlu, Altaylı ile ilgili olarak “ben kendisini gözümde büyütmüşüm” şeklinde konuştu.

O SÖZÜ ÇOK KONUŞULACAK

Hande Sarıoğlu’nun olayı anlatması sırasında “Bizim köyde g.te g.t denir!” şeklindeki ifadesi ise dikkatlerden kaçmadı.

İşte Hande Sarıoğlu’nun Fatih Altaylı ile ilgili flaş açıklamaları:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu