Medya

Hande Sarıoğlu’na bir darbe de Hıncal Uluç’tan…

Sabah gazetesinin duayen yazarı Hıncal Uluç, sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosu nedeniyle HaberTürk TV’deki işinden olan spor spikeri Hande Sarıoğlu hakkında dikkat çeken yorumlarda bulundu.

HANDE SARIOĞLU’NA BİR TEPKİ DE DUAYEN YAZAR ULUÇ’TAN

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, sosyal medya hesabından dans ettiği bir videoyu paylaşması sonucu Habertürk yönetiminin tepki gösterdiği ve görevinden istifa eden Hande Sarıoğlu konusunda, dikkat çeken bir yazaı kaleme aldı . Uluç, Sarıoğlu ile iigili; “Doğrudur, herkesin olduğu gibi, her kadının da istediği, eğlendiği halini videoya çekip, sosyal medyaya koyma hakkı vardır. Ama “Kime ne” sorusu pek doğru değildir. Hande haber spikeri.. Siz hangi spikerin, benzeri bir eylemini sosyal medyaya koyduğunu duydunuz, dünyada?. Haber, habercinin, yani sunucunun kimliği ile eş değerlidir. Haberin güvenirliği, sunucunun güvenirliği, haberin saygınlığı, sunucunun saygınlığı ile paralel gider..” diye yazdı.

“BEĞENİ ALMAK VE TAKİPÇİ SAYISINI ARTTIRMAK İÇİN…”

Beğeni almak ve takipçi sayısını artırmak için özel hayatını kullanan bir haber sunucusuna güvenilemeyeceğine işaret eden Hıncal Uluç, “Haberci, içinize şüphe düşürdüğü an, artık o alanda kalamaz.. Oryantal dans yapıp sosyal medyaya koyan bir kadının televizyonlarda yapacağı çok şey var.. Mesela bir eğlence programı, ya da güldüren bir talk şov sunuculuğu..” ifadelerini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu