Televizyon

Hande Sarıoğlu’nun mezdeke dansı başını yaktı…

Sosyal medya hesabından paylaştığı Mezdeke dansı videosuyla herkesi şaşkına çeviren Habertürk TV spor spikeri Hande Sarıoğlu ile ilgili flaş gelişme… Sarıoğlu’nun söz konusu dans videosu nedeniyle işine son verildiği haber veriliyor.

Habertürk ekranlarında spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından dans ettiği anları paylaşmış ve sosyal medyada gündem olmuştu..

32 yaşındaki Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu’nun, kıvrak vücut hareketleriyle dansözlere taş çıkartan videosu ve Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmesi HaberTürk yönetiminde büyük rahatsızlığa neden oldu.

Evindeki doğal hallerini sık sık instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Sarıoğlu’nun, son olarak yüzünün yarısını peçe ile kapatarak dans ettiği bir videosunu takipçileriyle paylaşması HaberTürk yönetimini kızdırdı. Kanal yönetimi o görüntülerden sonra ekrana çıkartılmayan ünlü sunucuya iş akdinin feshedildiğini bildirdi.

DANSÖZLERE MEYDAN OKUDU

Mezdeke dansı yaparak herkesi şaşkına çeviren ünlü spiker, kıvrak vücut hareketleriyle de adeta dansözlere meydan okudu. Sarıoğlu’nun dans videosu kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

FATİH ALTAYLI, HANDE SARIOĞLU İLE TARTIŞTI, YAYINI TERKETTİ

Fatih Altaylı, 2019’un son günlerinde Habertürk canlı yayınında Hande Sarıoğlu ile Emre Belözoğlu’yla ilgili sert bir tartışma yaşadıktan sonra stüdyoyu terk etmişti.

Habertürk’te yayınlanan Spor Saati isimli programa Fatih Altaylı ile programın sunucusu Hande Sarıoğlu’nun tartışması damga vurmuştu. Programda, Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan müsabakada Ömer Bayram’ın rakibine yaptığı hareket tartışılırken, Fatih Altaylı verilen sarı kartın doğru olduğunu ifade etti. Altaylı’nın yorumunun ardından moderatör Sarıoğlu’nun ‘Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?’ şeklindeki sorusu Altaylı’yı çok sinirlendirmiş ve Fatih Altaylı yayını terk etmişti.

Sorunun kendisine hakaret olduğunu söyleyen Altaylı “Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum.” şeklinde tepki verdi. Altaylı daha sonra ise canlı yayını terk etti. Rejinin reklam arası verme tavsiyesini geri çeviren Sarıoğlu programa devam etti.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu