Magazin

Hande Subaşı ile eşi Can Tursan boşanıyor

2005’te katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasıyla ünlenen ve dört yıl önce Can Tursan ile nikâh masasına oturan Hande Subaşı boşanıyor.

2012 yılında hayatını işadamı Can Tursan ile birleştiren oyuncu Hande Subaşı’nın evliliklerini bitirme kararı aldığı haber veriliyor. Çiftin bir süredir aralarının gergin olduğuna dair magazin kulislerinde konuşulanların doğru olduğu böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Gelinen durumu çiftin avukatları yazılı bir açıklama yaparak kamuoyuna duyurdu. Çiftin anlaşmalı olarak boşanacağı belirtiliyor.

Anlaşmalı boşanmaya karar veren Hande Subaşı ve Can Tursan avukatlarına vekalet verdi. Boşanma iddialarını doğrulayan Hande Subaşı’nın avukatı Andım Korkut, “Üzülerek belirtmekteyiz ki müvekkilim Hande Subaşı ve değerli eşi Can Tursan ortak aldıkları karar doğrultusunda evliliklerini sonlandırmaya karar vermişlerdir. Bundan sonraki hayatlarında ilişkilerine saygı ve sevgi çerçevesinde dostane olarak devam edeceklerdir” şeklinde açıklama yaptı.

Çiftin boşanma davası önümüzdeki günlerde İstanbul İl Aile Mahkemesi’nde görülecek. Anlaşmalı boşanma kararı alan çiftin nafaka ya da mal paylaşımı talebinin olmadığı da öğrenildi.

HANDE SUBAŞI KİMDİR?

Hande Subaşı, Miss Turkey yarışmasından sonra Miss World yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Adak ve Kuşdili gibi televizyon dizilerinde oynadıktan sonra ATV’de yayınlanan Elveda Rumeli adlı dizide “Vahide” karakterini oynadı.  2009’da Gelecekten Bir Gün ve Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Gördüm olmak üzere iki sinema filmlerinde oynadı.

Ve Elde Var Hayat dizisiyle tekrar kamera karşısına geçti. 29 Ekimde vizyona giren Anadolu Kartalları filminde “Çelist Burcu” karakteriyle sinemada yer aldı. 2012 yılında Show TV’de yayınlanan Düşman Kardeşler adlı dizide “Selin” karakterini oynadı. En son Merhamet adlı televizyon dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.

Subaşı, en son Diriliş Ertuğrul dizisinde “Aykız” karakterini canlandırmış ve senaryo gereği diziden ayrılmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu