Magazin

Hande Subaşı ile Uğur Biçer’in görüntüleri dedikodulara sebep oldu

Oyuncu-manken Hande Subaşı ile oyuncu Uğur Biçer arasındaki samimiyet aşk dedikodularına sebep oldu. Önceki akşam bir balıkçıda arkadaşlarıyla birlikte görüntülenen ünlü ikili muhabirlerin sorularını nasıl yanıtladı? Subaşı ve Biçer gece boyu samimi pozlar vererek dikkatleri çektiler…

Oyuncu arkadaşlar birlikte eğlenirken görüntülendi. Oyuncu arkadaşlarıyla gittikleri balıkçıda Uğur Biçer’le samimiliği dikkat çekti. Hande Subaşı, mekana girerken karşılaştığı habercilere Uğur Biçer için “Arkadaşız, yanlış anlamayın” dedi. Uğur Biçer, Hande Subaşı, bengi İdil Uras önceki akşam Arnavutköy Sur Balık’ta akşam yemeği yerken magazincilere yakalandı. Yemek sırasında Biçer’in telefonunu alıp Subaşı ile selfie pozları çektirmesi ve espirilerle kahkahların havada uçuştuğu gecenin sonunda ikili mekanın çıkışında muhabirlerin sorularına “Sadece arkadaşız” şeklinde cevap verdiler.

Altuğ Lebleci ile ilişkisinin ardandan Hande Subaşı’nın Uğur Biçer ile samimi görüntüleri gazetecilerin gözünden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu