Magazin

Hande Yener hangi üç magazin gazetecisine savaş açtı?

Hande Yener’den ünlü magazincilere hodri meydan…Sosyal medyada bazı magazin gazetecilerine adeta savaş açan ünlü popçu Hande Yener, özellikle Esin Övet, Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’yı hedef alan açıklamalar yaptı.

Hande Yener sosyal medya hesaplarından üç ünlü magazinciye yönelik eleştirel paylaşımlarıyla dikkat çekti. “Bana ve beni sevenlere not ! Özellikle Müge ,Gülşen ve Esin in iftiralarına dikkat! Kimi övdüklerine de DİKKAT!” diye yazan Hande Yener’e Esin Övet’den cevap geldi.

Destekten TR

hande-yener-twitter

Destekten TR

Esin Övet, Hande Yener’in hayranlarına kendisini hedef göstermesinden yakındı. Yener’e haksızlık yapmadığını dile getiren Esin Övet, kendisini savunmaya çalıştı.

Destekten TR

Esin Övet, bir yazısında Hande Yener’den bahsederken; “Hande Yener Sebastian’da sık sık oğlu ile DJ kabinine geçiyor. Oğlu çalıyor kendi söylüyor. Hakan Akkaya mini defile düzenleyerek arkadaşına destek oldu” diye yazmıştı. Hande Yener, bu ifadeleri kendisine yönelik karalama kampanyasının bir parçası olarak gördüğü konuşuluyor.

esin-ovet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esin Övet, ” Oğlu çalıyor, kendi oynuyor, Hakan defile yapmış diyorum. Art niyet nerede sevgili Hande Yener söyler misin” diye yazdı.

Yazısının tam olarak okunmadığından bahseden Esin Övet, “Zaten okumayı sevmeyen, başlığa göre haberi, değerlendiren hayranlarınızı yanlış yönlendiriyorsunuz, sevgili Hande Yener, sanırım yazı okunmamış ” şeklinde düşüncesini ifade ederken Hande Yener’in hayranlarına sert bir göndermede bulundu.

esin-ovet-twitter

Hande Yener’in hedef tahtasına koyduğu diğer magazinciler Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı sessizliklerini korumaları dikkat çekti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR