Müzik

Hande Yener iş ve eğlenceyi bir arada götürüyor

Kıbrıs’ta hem tatil hem iş bir arada…Hande Yener Kıbrıs’a 20 kişilik ekip ile adeta çıkartma yaptı…

Hafta sonu Kıbrıs Girne’de Rocks Hotel’de iki gece sahne alan Hande Yener sevgilisi Ozan Öğüt ile hem tatil hem de iş yaptı. Konser sonrası Kıbrıs’ta iki gün daha kalan sanatçı giydiği mini etek elbiseleri ile dikkat çekti. En ilginç kıyafeti ise kupa kızı desenli mini beyaz elbisesi oldu. Hande Yener’i izlemeye gelen söz yazarı Zeynep Talu ile gazeteci Kürşat Başar’ın samimiyeti gözlerden kaçmadı…

Önümüzdeki günlerde 15. Sanat yılını kutlayacak olan Hande Yener Girne Rocks Hotel’de iki gece üst üste konser verdi. Oldukça ilgi gören sanatçı Kıbrıs’a kalabalık bir ekip ile geldi. Yedi kişilik dans grubu, sekiz kişilik orkestrası, menajeri ve sevgilisi Ozan Öğüt ile toplam 20 kişilik bir grupla Kıbrıs’a gelen sanatçı hem iş hem de tatil yaptı. İki günlük konserin ardından iki gün daha Kıbrıs’ta kalan sanatçı kışa girerken mini bir tatil yapmış oldu.

Kupa Kızı oldu…
Konserlerinde birbirinden farklı kıyafetler giymeye özen gösteren sanatçı yine mini etekli elbiseleri ile dikkat çekti. Bu kez Kıbrıs’a özel bir kıyafette yaptıran sanatçı giydiği beyaz renkli minili kıyafetine kupa kızı deseni yaptırmıştı. Kıyafeti ile oldukça ilgi gören sanatçı “Benim sahne şovumun bir parçası da kıyafetlerimdir. Benim kadar özen gösterip para harcayanı da herhalde yoktur “ dedi.

Mehmet Ali Erbil’den grip kaptı…
Sahneyi Mehmet Ali Erbil ile paylaşan sanatçı son konserinde sahnede kendisini iyi hissetmediğini ve gribal enfeksiyon başladığını belirterek “Mehmet Ali Erbil gripti, her halde grip mikrobunu Mehmet Ali’den kaptım” dedi.

Zeynep Talu ile Kürşat Başar aşkı!
Girne Rocks Hotel’de Hande Yener’i ilk gecesinden izleyenler arasında söz yazarı Zeynep Talu ile gazeteci Küşat Başar’da vardı. Yakın arkadaşları ile birlikte konseri izleyen ikili daha sonra Rocks Hotel’in gece kulübünde birlikte eğlendiler. İkilinin birbirlerine olan samimiyetleri ise adeta gözle görülür yeni bir aşkın habercisi gibiydi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu