Magazin

Hande Yener tacizcisini affetmedi

Ünlü popçu Hande Yener’in tacizci kabusu nihayet sona erdi… Gebze’de yaşayan 36 yaşındaki R. G., Twitter’da takip ettiği Yener’e “Handem, ebedi aşkım”, “Sevgilim, en değerlim” gibi tweet’ler attı. Tacizcinin en son hamlesi ise “Bir aksilik olmazsa yarın muhakkak Cihangir’deyim” tweet’i oldu.

 

HANDE YENER AFFETMEDİ
Hande Yener, mesajların kesilmeyip devam etmesi üzerine polise giderek şikâyetçi oldu. Tweet’lerin atıldığı gecenin sabahında otobüsle yola koyulan R. G, “Cihangir’e geliyorum yoldayım”, ardından “Cihangir’deyim”, akşam saatlerinde de “Evine geliyorum” tweet’lerini attı. Dediğini yapan ve Cihangir’e gelen şahsı Polis, Yener’in evinin karşısında kıskıvrak yakaladı.

POLİS TARAFINDAN ARANIYORDU

Twitter’da hızını alamayıp  Hande Yener’in sevgilisi Ozan Öğüt’e de hakaretler yağdırdığı görülen R. G., gözaltına alındı ve emniyete götürüldü. R. G.’nin daha önce de “Basit yaralama” ve “Konut dokunulmazlığının ihlali” suçlarından arandığı ortaya çıktı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu