Magazin

Hande Yener’den Kemal Doğulu’ya büyük vefa

Hande Yener küs olduğu Kemal Doğulu’ya koştu. Acı kaza tüm olanları unutturdu. Hande Yener küs olduğu ünlü modacı Kemal Doğulu için hastaneye koştu.

Uzun süredir ünlü modacı ile dargın olduğu bilinen hatta evvelki gün bir canlı yayında bu duruma çok üzüldüğünü belirten Kemal Doğulu, bugün hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Kliplerinin moda tasarımcılığını yapan ve sıradışı giysiler ve kostümler ile Hande Yener’in bir fenomen haline gelmesinde büyük pay sahibi olan Kemal Doğulu’nun kaza geçirmesi buzları eritti. Hande Yener üzücü haberi alır almaz soluğu hastanede aldı.

Hande Yener’in ününde Kemal Doğulu’nun payı büyük

2009 tarihli magazin haberlerine bakıldığında Hande Yener’in büyük çıkışında Kemal Doğulu’nun ne kadar büyük olduğunu anlamak mümkün. Bir röportajında gazetecinin Hande Yener’e “Kıyafetlerinizi kim hazırlıyor?” sorusunu ünlü popçu şu şekilde cevaplamıştı: “Kemal Doğulu. Kemal uzun zamandır reklam camiasında bu işleri yapıyor. Bir de doğuştan yetenekli. İçimdeki zıtlıkları, çılgınlıkları çok şıklaştırabiliyor. Belki ben uydursam o kadar profesyonel görünmeyebilir. Onunla fışkırabildim. Onunla kendimi daha rahat ifade edebildim. Kemal sayesinde şu anda bütün ruhumu yansıtıyorum.” Hande Yener değişen imajını ünlü modacı Kemal Doğulu’ya borçlu olduğunu belirterek  “Onunla çalıştığımdan beri gerçekten çok rahatım. Çünkü içimdeki zıtlıkları, çılgınlıkları çok şıklaştırabiliyor. Onunla fışkırabildim.” şeklinde açıklamalar yapmıştı.

Hande Yener ile Kemal Doğulu’nın yolları neden ayrılmıştı?

Bir dönem Kemal Doğulu’nun kardeşi Kadir Doğulu ile aşk yaşayan Hande Yener’in Doğulu ailesi ile yolları 2010 yılında ayrılmıştı. 2010 yılında Bodrum şarkısının klibinde yönetmen koltuğunda oturan Kemal Doğulu idi. Fethiye’de çekimleri yapılan ve tamamlanan ancak teknik aksaklıklar yüzünden bazı bölümlerin tekrar İstanbul’da çekilmesi gereken klip ikilinin yollarını ayırmıştı. Hande Yener, klip için Kemal Doğulu’ya 50 bin lira ödeme yaptığını belirtmiş tekrar çekimlerinde de sorunlar yaşanınca ipler kopmuş, Yener başka bir yönetmen ile çalışmak istediğini belirtmişti.

Kemal Doğulu’nun sağlık durumu ile ilgili olarak ilk açıklamalar yakın dostlarından geldi

Armağan Çağlayan:  “Omuriliği hasar görmüş olabilirmiş. Düştüğünde bulunana kadar çok kan kaybetmiş.”

Çağla Şikel: “Kemailimiz gayet iyi hayati tehlikesi yok sadece müşahede altında. Rabbim şifa versin yanındayız kuzum”

Önceki gün evinin merdivenlerinden düşerek bir buçuk saat boyunca kan kaybeden ve bu süre sonunda ev sahibi tarafından kanlar içinde bulunan Kemal Doğulu Taksim Acıbadem hastanesine kaldırılmıştı. Bugün kendisinden iyi haber geldi. Henüz ayılamayan Kemal Doğulu hakkında ilk açıklamaları Armağan Çağlayan ve bir dönemin ünlü mankeni, ekranların sevilen yüzü Çağla Şikel yaptı. Ünlü modacının hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken, sağlığı hakkında henüz ne hastaneden ne de ailesinden bir bilgi açıklanmadı. Omuriliğinde kalıcı bir hasar oluşup oluşmadığı yönünde de net bir açıklama yapılmadı.

Kemal Doğulu halen Taksim Acıbadem hastanesinde tedavi altında. Medyabey.com olarak gelişmelerin takipçisi olmaya devam ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu