MagazinMüzik

Hande Yener’in büyük başarısı…Haberi sevenleriyle paylaştı

2018 yılının bitimine artık sayılı günler kaldı. 2018 yılında radyo ve TV kanallarında en fazla dinlenen/izlenen şarkıcıların kim olduğu belli oldu. Telifmetre’nin verilerine göre bu yıl kadın şarkıcılar arasında Hande Yener, radyo ve TV’lerde en çok şarkısı dinlenen ilk sırada yer aldı. Erkek şarkıcılar arasında ise zirvede yer alan isim Tarkan oldu.

HANDE YENER VE TARKAN ZİRVEDE YER ALDI

Hande Yener, bu başarısını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı. Hande Yener, haberi “Özgür irade ile dinleyicinin tercihi olmak öyle kutsal ki bunun üstüne çıkacak başka bir gerçek yok. Size mutluluğumu ve sevincimi anlatamam. 2 yıl üst üste beni şampiyon yapan tüm sevenlerime radyolarda ve TV’lerde emeği geçen tüm radyocu ve TV’ci dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadeleriyle paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

😻 2018 YILINDA DA “BENİ SEV”DİĞİNİZ İÇİN,RADYOLARDA VE TV’LERDE EN ÇOK ÇALINAN VE DİNLENEN SANATÇI OLMUŞUM; İŞTE BU EN GERÇEK ÖDÜL… 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆 ÖZGÜR İRADE İLE DİNLEYİCİNİN TERCİHİ OLMAK ÖYLE KUTSAL Kİ,BUNUN ÜSTÜNE ÇIKACAK BAŞKA BİR GERÇEK YOK 💖💖💖🌸💖💖💖🌸💖💖💖🌸💖 SİZE MUTLULUĞUMU VE SEVİNCİMİ ANLATAMAM… 2 YIL ÜST ÜSTE BENİ ŞAMPİYON YAPAN TÜM SEVENLERİME,RADYOLARDA VE TV LERDE EMEĞİ GEÇEN TÜM RADYOCU VE TV’CU DOSTLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM… 🌸💖🌸💖🌸 TEŞEKKÜRLERRR TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLERRRR☺️☺️☺️ @polatyagci @pollproduksiyon #BENİSEV @dkevrim @yildizztilbee @telifmetre

Hande Yener (@handeyener)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu