Yerli Dizi

Hangi başarılı oyuncu Afili Aşk’ın yeni bölümünde boy gösterecek?

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Afili Aşk’ın bu akşam 25. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümde dizilerin ve reklam filmlerinin başarılı yüzü Afili Aşk’ın yeni bölümünde boy gösterecek.

NURİ TANIR AFİLİ AŞK’IN YENİ BÖLÜMÜNDE

Başarılı oyuncu Nuri Tanır, bu akşam yayınlanacak olan bölümde Cevdet Atahan karakterini canlandıracak. Cevdet Atahan, Kerem’in birlikte iş yapmayı çok istediği zengin bir işadamı olarak dizide yer alacak.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Tanır, oyunculuk kariyerine tiyatroda başladı.Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda yer alan Tanır, Enis Fosforoğlu Tiyatrosu’nda da çalıştı.

blank

AFİLİ AŞK 25. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Yelda ve Ceyda’nın iş birliği bu defa sekteye uğruyor. Özel bir davet için hazırlanan Kerem, gecenin sonunda Ceyda ile vals yapacağını öğrenir. Bu planın ise annesinin başının altından çıktığını anlayınca tepkisini ortaya koyar. Bu olanları öğrenen Ayşe de duruma kayıtsız kalamaz ve Kerem’e o gecede eşlik etmek için özenle hazırlanır. Tam geceyi terk etmek üzereyken Ayşe’yi gören Kerem gözlerine inanamaz. Ayşe’nin güzelliği Kerem’i büyüler.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu