Medya

Hangi deneyimli haberci tv100’ün haber koordinatörlüğüne getirildi?

tv100’de haber koordinatörlüğü görevine getirilen isim belli oldu. Deneyimli haberci bundan sonraki kariyerine tv100 Haber Koordinatörü olarak devam edecek.

tv100 kanalının, televizyon haberciliğinin deneyimli ismi olan Mustafa Aşcıoğlu ile anlaştığı haber veriliyor.  tv100 Haber Koordinatörlüğü görevine getirilen Mustafa Aşcıoğlu, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra habercilik serüvenine 1991 yılında Kanal 6’da muhabir olarak başladı.

Deneyimli isim, 1993 yılında ATV, ardından 1997’de NTV’de editör ve muhabir olarak görev yaptı. Aşcıoğlu, 2005 yılında Kanal D’de Haber Koordinatörlüğü görevini üstlendi.

Medyada önemli görevlerde bulunan Mustafa Aşçıoğlu 2009 yılında ATV, 2015 yılında ise Star TV Haber Koordinatörlüğü görevini yaptı. Aşcıoğlu 2016 yılında Haber Koordinatörü olarak yeniden Kanal D’ye döndü ve sonrasında 2018 yılında Kanal D Genel Yayın Yönetmenliği görevinin başına geçti.

Aşcıoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo-Tv Haberciliği dersleri verdi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu