MagazinYerli Dizi

Hangi güzel oyuncu Fi dizisinden ayrılıyor?”

Fi dizisine astronomik ücretle Kasım ayında dahil olan güzel oyuncu diziden ayrıldığını açıkladı. Fi dizisinden hangi ünlü oyuncunun çekimleri tamamlandı ve sahneleri sona erdi? O ismi yakında Puhu TV’de başka bir projede mi göreceğiz? Merakla beklenen bu soruların cevabı haberimizde..

YASEMİN ALLEN Fİ’DEN AYRILIYOR

Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Allen, ikinci sezonu ‘Çi’ ile yayına devam eden ve kamuoyunda hala Fİ adı ile hafzılara kazınan, ‘Fi’ dizisindeki sahnelerinin bittiğini açıklayarak bir de sürprizi olduğunu belirtti. Dijital ortamda yayınlanan Fi’nin ikinci sezon Çi’ye konuk oyuncu olarak katılan Yasemin Allen, yakında yeni bir projeyle ekrana geleceğini söyleyerek sevenlerini meraklandırdı.

Yasemin Allen “Çi” ye veda ediyor!

“Fi Çi Pi” üçlemesinden diziye uyarlanan serinin ikinci sezonunda konuk oyuncu olarak rol alan Yasemin Allen, yakında yeni bir projeyle ekrana geleceğini “Bir süredir İngiltere’de yaşıyordum. Oyunculuğu çok özledim. ‘Çi’ ile setlere dönmüş olmak benim için çok güzeldi. Şimdilerde gelen projeleri değerlendirme aşamasındayım. Yakında sürprizlerim olacak” sözleriyle hayranlarına duyurmuş oldu. .

Yasemin Allen’in bölüm başı 20 bin aldığı söylenmişti. 

Başrollerini Ozan Güven , Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsur’un paylaştığı dizinin ikinci sezonu olan Çİ serisi için ise kadroya katılan Yasemin Allen için Puhu Tv ve Doğuş holdingin kasasından bölüm başına tam 20 Bin TL ödeneceği, iziye katıldığı ilk bölümden herkes tarafından beğeni kazanan ünlü oyuncunun performansı diziye ayrı bir heyecan kattığı basında yer almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu