Yerli Dizi

HANGİ İSİMLER OTEL DİVANE’NİN MÜZİĞİ İÇİN STÜDYOYA GİRDİ?

Pop müziğinin başarılı ismi Emre Altuğ, oyunculuğunun yanı sıra müziğe olan büyük ilgisi ile bilinen Cem Kılıç ve oyuncu Gökhan Yıkılkan ile stüdyoya girdi. 3’lünün yakında ekrana gelecek olan “Otel Divane” dizisinin jenerik müziği için stüdyoya girdiği ortaya çıktı!

Aram Gülyüz’ün yönetmenliğinde ekranlara gelecek olan dizi, akıl hastanesi sakinlerinin, kendilerini bir şekilde otel çalışanı olarak bulmasını konu alıyor. Dizinin kendisi kadar eğlenceli müziği için, üçlü, şarkıyı birlikte seslendirdi. Sette olduğu kadar stüdyoda da eğlenen 3’lünün bu halleri gelecek olan komedinin habercisi!

MÜZİSYENLER “OTEL DİVANE”DE BULUŞTU!

Yaz aylarında, ekrana kahkaha dolu bir hikaye taşımak için gün sayan ‘Otel Divane’nin çekimleri tarihi Bilezikçi Çiftliği’nde başladı. Emre Altuğ, Cem Kılıç, Volkan Severcan ve Nefise Karatay’ın başrollerini paylaştığı projede Ayça Abana, Haldun Boysan, Esra Sönmezer, Birsu Demir, Burak Alkaş, Sümeyra Koç, Cenk Acarlar, Gökhan Yıkılkan ve Yılmaz Gruda gibi bir ekip yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu