ManşetYerli Dizi

Hangi ünlü oyuncu O Hayat Benim dizisinde oynayacak?

Fox TV’nin sevilen dizisi o Hayat Benim’in oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha dahil oldu. Cem Özer, O Hayat Benim’e 77. bölümünden itibaren dahil olacak.

Haberi sosyal medya hesabından duyuran Cem Özer, hayranları için ” O hayat (Artık) benim de…” notunu düştü.

O Hayat Benim’in Cem Özer’li 77 bölüm tanıtımı ise dönmeye başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=gSv2V0_6_vs

O HAYAT BENİM 77. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fulya’nın sözleri Mehmet Emir’in kafasında yankılanıp durmaktadır ama hastalık bedenini ve zihnini çoktan ele geçirmiştir artık. Geriye tek bir çare kalmıştır. Hayati tehlikeye rağmen ameliyat!

Herkesin hayatına bir şekilde temas eden bu ameliyat, Bahar için de beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirir. Kısmetsizler Mahallesinde ise bir cenaze kalkar. Bu ölümle üstü çok uzun zamandır örtülü kalmış sırlar gün yüzüne çıkar.

Ganimet ve İlyas arasındaki büyük sır, Efsun’un hayatını da doğrudan etkileyecektir. Ancak Ganimet hiç ummadığı bir tehditle karşı karşıya kalır… Salih kendi paçasını kurtarmak için Hülya’yla işbirliğine giderken, Sultan bu ihanet karşısında sessiz kalmaz. Fakat Hülya çaresiz kaldığı noktada öyle birinden yardım ister ki…Artık hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu