M.Bey/ÖzelManşet

Hangi ünlü radyocu Best FM’de program yapacak?

Best FM’de transfer rüzgarları. Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ı kadrosuna katan Best FM’de şimdi de deneyimli radyocu Jale Şengün program yapacak.

Best FM Medya grubuna bağlı Baba Radyo’da program yapan Jale Şengün, yeni yayın döneminde Baba Radyo’nun yanı sıra Best FM’de de program yapacak.jale-sengun-bestfm

“Jale Şengün’le J Vitamini”adlı programı sunacak olan Şengün’ün programı hafta içi her gün saat 10:00-12:00 saatleri arasında yayında olacak.

 

AHMET ÇAKAR DA BEST FM’DE

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar da “Basın Tribünü Özel” programı ile her Pazartesi 16.00’da Best FM mikrofonlarında olacak.

Futbol dünyasının sivri dilli yorumcusu Ahmet Çakar, Best FM Spor Müdürü Gökhan Dinç ile futbol gündemini değerlendirecek.

1997’de hakemlik kariyerini noktaladıktan sonra, gazete köşe yazarlığı, radyo ve TV’de yorumculuk yapan Ahmet Çakar, ilk defa profesyonel olarak radyo yorumculuğu yapacak

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu