MagazinSosyal Medya

Hangi ünlüler 2017’de Twitter’ı en etkin kullandı?

Günlük hayatımızda hem gündemi takip etmek hem de düşüncelerimizi paylaşmak için sıklıkla kullandığımız sosyal medya Twitter, ünlülerin de vazgeçilmezleri arasında. Twitter’ı en aktif kullanan ünlülerin başında pop müziğin sevilen ismi Demet Akalın geliyor. Gündemi yakından takip eden şarkıcı, yaşadığı sevinci, kızgınlığı, üzüntüyü gün boyunca takipçileriyle paylaşıyor.

İŞTE TWITTER’I AKTİF KULLANAN ÜNLÜ İSİMLER

Takipçileriyle diyalog kurmaktan kaçınmayan Demet Akalın, kendisi hakkında yapılan eleştirileri de capslerle paylaşarak kendine olan özgüveni gözler önüne seriyor.

 

TARKAN KUTLAMA VE ÇALIŞMALARINI PAYLAŞIYOR

Megastar Tarkan, Twitter’ı çoğunlukla önemli günleri kutlamak ve müzik çalışmalarını paylaşmak için kullanıyor. 10 Kasım’da Mustafa Kemal Atatürk’ü, seslendirdiği “Kırmızı gülün adı var” şarkısıyla anan Megastar, bu paylaşımıyla gönülleri fethetti ve kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

 

 

Türk rock müziğinin 90’lı yıllara damga vuran ismi Haluk Levent, Twitter’ı en etkili kullanan bir başka isim. Eğlenceli ve esprili kişiliğini tweetlerine de yansıtan Levent, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde örgütlenerek sosyal sorumluluk etkinliklerine imza atan AHBAP Derneği’nin çalışmalarına da hesabında yer veriyor.

Sevenlerinin mesaj ve yorumlarına kayıtsız kalmayan Haluk Levent’in bir hayranının isteğini geri çevirmeyerek mezuniyet töreninde kavalyesi olması, sosyal medyada uzun süre konuşulmuş ve hayranının paylaştığı hatıra fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

CEM YILMAZ YENİ FİLMİYLE İLGİLİ BOL PAYLAŞIM YAPTI

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter’ı oldukça aktif kullanıyor. Merakla beklenen ve Ocak ayında vizyona girecek Arif V 216 filminin fragman ve posterlerini Twitter hesabından paylaşan Yılmaz, geçtiğimiz günlerde filmine yapılan eleştiri ve yorumlara teker teker cevap verdi.

GÜLSE BİRSEL’İN PAYLAŞIMLARININ ODAĞINDA “AİLE ARASINDA” FİLMİ VARDI

Köşe yazılarını Twitter takipçileriyle düzenli olarak paylaşan Gülse Birsel, Aralık ayında vizyona giren ve büyük başarıya imza atan “Aile Arasında” filminin başarısını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Hayvan sevgisiyle bilinen ünlü oyuncu Ezgi Mola, şiddet gören hayvanlarla ilgili haberlere Twitter hesabında oldukça geniş yer veriyor. Bu haberlere tepkisini ortaya koymaktan çekinmeyen Mola, gündemi de oldukça yakından takip ediyor.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki de Twitter’ı aktif kullanan isimlerden biri. Hayranlarının kendisi için yazdıklarını sıklıkla retweet eden Tilki, onlara olan sevgisini de yazılı olarak dile getirmeyi ve düşüncelerini onlarla paylaşmayı tercih ediyor. Tilki, sevenlerini müzik çalışmaları ve elde ettiği başarılar hakkında da bilgilendiriyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu