Magazin

Hangi ünlüler Umre’ye gitti?

Ünlü futbol yorumcuları Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber ve Ercan Saatçi Umre seyahati için Suudi Arabistan’a gitti.

Süper Lig’e ara verilmesiyle Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu’nun ardından ünlü futbol yorumcuları Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber ve Ercan Saatçi de Umre için kutsal topraklarda.

İlk defa umreye giden ünlü isimlere  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yolcular yoğun ilgi gösterdi. Yolcuların hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini kırmayan ünlü isimlere yolcular, “Allah kabul etsin” dileğinde bulundular.

Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber ve Ercan Saatçi, gazetecilere çıktıkları Umre seyahatiyle ilgili bir açıklama yapmamaları dikkat çekti.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Suudi Arabistan’a giden üçlü, Mekke ve Medine’de olmak üzere toplam 5 gece kutsal topraklarda kalacak.

Cemiyet hayatının önde gelen ailelerine mensup 75 kadın da Nadire İçkale’nin organizasyonu ile aynı uçakla kutsal topraklara gittiği haber veriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu