Fragmanlar

Hangimiz Sevmedik 9. bölümde yine heyecan dorukta

Münir ile 36 yıl önce yaşadığı ayrılığa dair büyük gerçeği öğrenen Adile’nin duyguları bir kez daha karma karışık olur. Fakat Münir her şeyden bihaberdir. Hangimiz Sevmedik adlı TRT 1’in sevilen dizisinde bu hafta yine heyecan dorukta olacak.

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri’nin yer aldığı, Yeşilçam rüzgarını televizyona taşıyan sevilen dizi Hangimiz Sevmedik, yeni bölümünde yine sürprizlerle izleyicinin karşısına çıkacak. Sırların bir bir ortaya çıkmaya başladığı mahallede, işler iyice karışacak.

Münir ile 36 yıl önce yaşadığı ayrılığa dair büyük gerçeği öğrenen Adile’nin duyguları bir kez daha karma karışık olur. Fakat Münir her şeyden bihaberdir.

Öte yandan mazide kalmış bir aşk, başka bir aşkı maziye gömmektedir. Annesi ile Münir’in aşkını hazmedemeyen Tarık, gemileri yakar. Boşanma davasını açar ve son konuşmasını yapmak üzere Münir’in karşısına çıkar. Artık, hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Tarık, muayenehane yerini sürpriz bir isme bırakarak, her şeyi geride bırakıp, İzmir’e gitmeye karar verir.

Adile Itır’la önemli bir konu için bir araya gelir. Tarık’ın açtığı boşanma davası ile sarsılan Itır Adile’nin söyledikleri ile daha da beter olacaktır.

Diğer yandan mahallenin üçkâğıtçısı Şener’in yeni işi de tutmayacaktır. Şener’in kahvelerinden zehirlendiğini düşünen mahalleli, Şener’e büyük tepki gösterir. Bu durum Şener’in hiç beklenmedik bir tavır sergilemesine neden olacaktır.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği ve BSK tarafından hazırlanan Hangimiz Sevmedik, 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

HANGİMİZ SEVMEDİK KÜNYE

Yapımcılar : Çağrı Bingüller – Başak Bingüller

Yapım : BSK YAPIM

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Senaryo : Alphan Dikmen – Başak Angigün

Müzik : Günay Uysal

Oyuncular : Selen Soyder (Itır Yeşil) – Can Yaman (Tarık Çam) – Cengiz Bozkurt (Şener Yeşil)

Ve Altan Erkekli (Münir Yeşil ) – Gül Onat (Adile Çam)

Bülent Şakrak (İlyas Çiçek) – Mehtap Bayrı (Ayşen Akça)

Deniz Oral (İhsan Durulmaz) – Veysel Diker (Şevket Özler)

Şerif Erol (Hulusi Gültekin) – Selma Kutluğ (Mürüvvet Erol)

Tuba Erdem (Şükriye Durulmaz) – Pelin Ermiş (Emel )

Erdem Baş (Metin Durulmaz) – Berfu Öngören (Perran Özler)

Barış Başar (Zeki Durulmaz) – Onur Sermik (Halit Güney )

Funda Bostanlık (Sevda Çam) – Bağış Angigün (Ahmet Demir)

Batuhan Uçar (Tuncay Yeşil) – Doğa Konakoğlu (Feridun Demir)

Ersin Arıcı (Sami )

Konuk Oyuncular : Efe Erkekli (Genç Münir ) – Nergis Taşyürek (Genç Adile)

Yayın Kanalı : TRT 1

Yayın Günü : 10 Ekim 2016 Pazartesi saat : 20.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu