Televizyon

Hanife ile Bayhan aşkı çocuk oyuncağına döndü, bir dargın bir barışık!

İzdivaç programlarındaki gelin ve damat adaylarının küs-barış halleri artık kabak tadı vermeye başladı. Hemen her kanalda en az iki çiftin bir dargın bir barışık aşk hikayeleri izleyicinin de kafasını yordu. Bu durumun en son örneği de Zuhal Topalla isimli evlilik programında yaşandı.

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan evlilik programında Hanife ile Bayhan aşkında neler yaşanmıyor ki? Bir birbirlerinden nefret ediyorlar, ertesi gün dans ediyorlar, bir sonraki gün Hanife gözyaşlarına boğuluyor, beriki gün canlı yayında stüdyolar terk ediliyor. En son yayınlanan Zuhal Topalla’nın programında canlı yayında Hanife önce esti, yağdı, gürledi, stüdyoyı terk etti… Ardın da gözyaşları içinde gelip aşkı Bayhan’a sarıldı. Bayhan da sevgilisini sarılarak teselli etti. O anlar kameralara işte böyle  yansıdı:

Nefesler tutuldu; milyonlar Hanife ve Bayhan arasında yaşananları izledi. Bayhan’a sinirlenip stüdyoyu terk eden Hanife, bir süre sonra gözyaşları içinde geri gelerek; “Üçüncü kişilerin Bayhan ile olan ilişkilerine dahil oldukları için yıprandığını” ağlayarak anlattı. Dakikalar sonra Bayhan, Hanife’nin gözyaşlarına dayanamayarak stüdyoya geldi. İkili uzun süre birbirlerine sarılarak teselli buldular. Bayhan ve Hanife’nin son sözü ise tüm soruların cevabı oldu.

Başa dön tuşu