MagazinTelevizyon

Hanife ve Serkan ünlü ismin konserinde aşk tazeledi!

Star TV’de yayınlanan ve sunuculuğunu Zuhal Topal’ın yaptığı evlilik programında Hanife yine aşklarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir dargın bir barışık çift Hanife ve Serkan bu kez de aşklarını tazelemeleriyle ortaya çıktılar. Hanife Serkan hangi ünlü isimin konserinde romantik anlar yaşadı? O anlar ekrana nasıl yansıdı? Haberimizde…

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında (bugün) Hanife ve Serkan’ın birlikte gittikleri ilk konserin görüntüleri heyecanla beklendi. Sevilen sanatçı Yaşar’ın konserine giden çiftin, romantik anları izlendikten sonra yaptıkları açıklamalar dikkat çekti.

Serkan; “Hanife’nin, eğlenceli yönünü bilmiyordum. Konser sayesinde bu yönünü gördüm” dedi. Hanife’nin konser sonrası ağladığını öğrenen Zuhal Topal, Hanife’ye neden ağladığını sorunca Hanife; “Serkan’ın, bir anı bir anını tutmuyor. Bir taraftan çok ilgili, diğer taraftan çok soğuk” dedi. Serkan da; “Hanife’ye aşık olur mu, olmaz mı diye üzerimde baskı var. Şu anda Hanife’ye, aşık değilim. Zamana ihtiyacım var” dedi. Bu arada Hanife, Serkan’a onun için özel yaptırdığı başında S ve H harfleri olan tesbih hediye etti. Serkan’ın, aldığı hediye karşısında dahi tepki vermemesine sinirlenen Hanife; “Bu durumdan, verdiğim değerin karşılığını görememekten sıkıldım.” dedi.

İşte o anlar… 

İkilinin, önümüzdeki günlerde neler yaşayacağı merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu