Televizyon

Hanife’den Zuhal Topal’ın programına gözyaşlı veda

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programının dünkü bölümüne Hanife’nin hüzünlü vedası damga vurdu. Hanife gözyaşları içinde damat adayı Serkan’a ve programa veda ettiğini açıkladı. Veda anında Hanife gözyaşlarını tutamazken Zuhal Topal’ın da ağladığı görüldü. Hanife, yayın sırasında Serkan’a oldukça duygusal sözler etti.

HANİFE ZUHAL TOPAL’LAYA VEDA ETTİ

Serkan’ın çağrısı üzerine programa geri dönen Hanife, Serkan’dan istediği cevabı alamayınca gözyaşları içinde programa veda etti. İçindeki duyguları tüm samimiyeti ile itiraf eden Hanife, Serkan için geri döndüğünü ve kalan ömrünü onunla geçirmek istediğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

HANİFE: “SERKAN’I SEVDİĞİM İÇİN GELDİM”

Serkan’ın, sessiz kalması ve Hanife’nin istediği karşılığı vermemesi üzerine gözyaşlarına boğulan gelin adayı Hanife; “Serkan’ı, sevdiğim için geldim; ama artık gidiyorum” dedi. Hanife, programın sunucusu Zuhal Topal’a sarılarak gözyaşlarına boğuldu. Hanife’nin vedası locadaki arkadaşlarını, seyircileri ve tüm izleyenleri duygulandırdı. Programın sunucusu Zuhal Topal’ın reji ile konuşması sırasında “bunu Hanife’ye söyleyemem, bunu ondan isteyemem” sözleri yayına da yansıdı. Sonrasında Zuhal Topal’ın da gözlerinin yaşlandığı görüldü.

Programa veda eden Hanife’nin, ilerleyen günlerde  bir kez daha stüdyoya geri dönüp dönmeyeceği ise milyonların merak ettiği bir soru olarak kaldı.

İşte, Hanife’nin Serkan ve Zuhal Topal’la’ya buruk vedası:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu