Magazin

Harika Avcı kim tarafından neden bıçaklı saldırıya uğradı?

Yeşilçamın efsane ismi Harika Avcı, bıçaklı saldırıya uğradı. Ünlü isim, adeta ölümden döndü. Peki Harika Avcı'yı kim ve neden bıçakladı? İşte Harika Avcı'nın bıçaklanma haberiyle ilgili detaylar...

Yeşilçamın efsane ismi Harika Avcı, bıçaklı saldırıya uğradı. Ünlü isim, adeta ölümden döndü. Peki Harika Avcı’yı kim ve neden bıçakladı? İşte Harika Avcı’nın bıçaklanma haberiyle ilgili detaylar…

SEBEBİ ALACAK DAVASI MI?

Bugüne kadar pekçok Yeşilçam filminde başrol oynayan sonrasında şarkıcılığıyla da adından söz ettiren Harika Avcı eski şoförü tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Avcı, evdeki temizlik görevlilerin araya girmesinin ardından saldırganın elinden kurtarıldı.

Sabah gazetesinin haberine göre Harika Avcı’nın eski şoförü, ünlü isimle görüşmek istedi ancak olumsuz cevap aldı. Bunun ardından tehdit mesajları göndermeye başlayan şoför Emre E., arkadaşlarıyla birlikte ünlü şarkıcının evine gitti.

Koluna sakladığı bıçakla Avcı’nın evine giren Emre E., etrafı dağıttıktan sonra arkadaşları ile Avcı’nın çalışanları arasında arbede yaşandı. Bıçakların konuştuğu kavgada Harkika Avcı, yaralanmaktan son anda kurtuldu.

Yaşanan olayın ardından Harika Avcı, hemen polise ihbarda bulundu. Eski şoför hakkında silahla yaralama, tehdit ve ruhsatsız silah bulundurma suçlarından iddianame düzenlendi. Dava önümüzdeki günlerde görülecek.

1980’Lİ YILLARA DAMGA VURDU

Şöhret olduktan sonra 1980’li yılların Türk Sineması’na damgasını vurdu ve bir çok film çevirdi. Ayrıca şarkı söylediği yıllarda 16 albüm çıkardı ve prodüktörlüğünü Neşe Karaböcek’in ve Gülden Karaböcek’in kocası olan 3 Kasım 2008’de vefat eden Atilla Alpsakarya yaptı.

Usta sanatçı Harika Avcı, Kendisinden 20 yaş küçük menajeri ve bilgisayar yazılımcısı İbrahim Öztürk ile 14 Şubat 2009 da evlendi. Kendisine Harika Avcı adını ise, aynı gazinoda birlikte çalıştığı Gönül Yazar verdi. Ateş Dağlı, Acı Dünya, Yasemin gibi filmlerle şöhreti yakalayan Harika Avcı, bir süre sonra ‘Sürünüyorum’ adlı şarkısı ile büyük bir çıkış yakaladı.

Uzun süre maddi sıkıntıları ile gündeme gelen Harika Avcı, abisinin servetini üzerine geçirmeye çalıştığını ve bu yüzden zor durumda kaldığını ileri sürmüş, Emirgan’daki yalısını satmak zorunda kalırken arabasına gelen hacizden sonra haciz memurlarını intihar etmekle tehdit ederek vazgeçirmeye çalışmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu