Yerli Dizi

Harvardlı Zeyno… Genç oyuncu Ece Hakim Harvard Üniversitesi’nden burs kazandı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Zeyno’su Ece Hakim dizi setlerinde bile ders çalıştı, azmetti ve sonunda Dünyanın ve Amerika’nın sayılı üniversitelerinden Harvard Üniversitesi’nde burslu okumaya hak kazandı. Ece Hakim’in başarısı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi setinde de büyük coşkuyla kutlandı. Ünlü oyuncu Deniz Çakır ve set ekibi, oyuncu arkadaşları pasta ile Ece’yi kutladılar.

blank

Deniz Çakır elinde pasta ile içeri girdi ve Ece’yi hep birlikte “Harvard’lı oldun Ece” şarkısıyla karşıladılar. Sevinçten gözyaşlarını tutamayan Ece Hakim herkese teşekkür etti. O anları ünlü oyuncu Deniz Çakır “Kıymetlimiz, bitanemiz… Ece’miz Harvard’ı kazandı.. hem de % 120 bursla… Hem de gece gündüz sette, kıyıda köşede ders çalışarak… O kadar duygulandım ki.. Ve şu zor günlerde içim umutla doldu.. Sen çok güzel işler yapacaksın Ece.. Aydınlığını, ışığını, enerjini hepimize bulaştır… Gurur duyuyorum seninle güzel kuzum…” mesajı ile sosyal medya hesabından paylaştı.

Ece Hakim 1998’de İstanbul’da doğdu. İlk olarak “Anlat İstanbul” ardından da “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde rol aldı. Ece Hakim halan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zeyno karakterini canlandırmaktadır.

Başa dön tuşu