Magazin

Hasan Can Kaya patronu Acun Ilıcalı’nın tripleks evini satın aldı

TV8'in ve Acun Medya'nın patronu Acun Ilıcalı bir süre önce Ulus Yeşil Evler’de bulunan tripleks villasını satışa çıkarmıştı. Ilıcalı'nın evinin yeni sahibi kendi kanalının yıldızı Hasan Can Kaya’nın oldu. Kaya, evi annesi için satın aldı.

Medya patronu Acun Ilıcalı Ulus Yeşil Evler’deki tripleks villasını satışa çıkarmıştı. Evin yeni sahibi ise Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen’de yayınlanan “Konuşanlar” programıyla yıldız olan 31 yaşındaki komedyen Hasan Can Kaya oldu.

Hasan Can Kaya, YouTube’daki kanalında yaptığı programla fenomen olmuş ve büyük izlenme rakamlarına ulaşmıştı. Acun Ilıcalı’nın dijital platform Exxen’i kurmasıyla da buraya geçerek, yılın en büyük transferlerinden birine imza atmıştı.

ÖNCE ANNESİNİ DÜŞÜNDÜ

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Başarılı komedyen, anlaşmalardan kazandığı parayla kendisine yatırım yapmak yerine önce annesini düşündü. Annesine ev almak için görüşmeler yaptığı tesadüfen patronunun kulağına gelince de Ilıcalı, satışta olan evini Kaya’ya teklif etti. Annesiyle evi gezen ve çok beğenen Hasan Can Kaya, böylece aylardır satışta olan evin yeni sahibi oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu