Medya

Hasan Kaçan ve Cüneyt Özdemir arasında Şahan Gökbakar Cem Yılmaz gerilimi

Cem Yılmaz ‘Kara Komik Filmler’ serisiyle Şahan Gökbakar’ın ‘Recep İvedik 6’ filmi Hasan Kaçan ve Cüneyt Özdemir’i karşı karşıya getirdi.  Cüneyt Özdemir’den iki ünlü komedyene destek mesajı gelince Hasan Kaçan’dan ilginç tepki geldi. İkili arasında Twitter’da ilginç bir diyalog yaşandı.

CÜNEYT ÖZDEMİR İKİ İSME DESTEK ÇIKTI

Cüneyt Özdemir, Twitter hesabından ”Sevgili @sgokbakar yeni filmin hayırlı olsun. Gala’ya gelemiyordum ama inadına gelmeye karar verdim. Eğlencesini Yitiren bir ülkede senin veya @CMYLMZ ‘ın filmlerinin değerini anlamayanlara inat filmlerinizi izleyeceğiz, güleceğiz, eğleneceğiz. Yalnız değilsiniz…” şeklinde ifadeler kullanarak iki ünlü komedyene sahip çıktı.

HASAN KAÇAN’DAN BİLETLE GİT TEPKİSİ

AK Parti’ye yakın isimlerden oyuncu ve karikatürist Hasan Kaçan, ”Sevgili Cüneyt, son günlerde senden bir ‘Kara Murat’ çıkaranlara en güzel cevabı bu mesajınla verdin. Yalnız değilsin. (Bu arada beleşe gala’ya değil de biletle filme git. Desteğin olsun.)” diyerek ünlü gazeteciye göndermede bulundu.

Bu lafın altında kalmayan Cüneyt Özdemir de, Hasan Kaçan’a kapak yapmayı ihmal etmedi ve şu ifadeleri kullandı; ”Sevgili Hasan, burada sağa sola ayar verip Kara Murat olmayı kimselere kaptırmamaya çalışmak yerine günün birinde sen de eğlenceli filmler çekersen, senin filmlerini de aynen böyle destekleyeceğim. Üstelik bilet alıp filme gelerek!”

Hatırlanacağı gibi Cem Yılmaz’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim davetini Mehmetçik Vakfı yararına yapacağı gösteri gerekçesiyle reddetmesine, karikatürist ve oyuncu Hasan Kaçan, tepki göstermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu