Gündem

Hasan Kaçan’dan Gökhan Özoğuz’a ilginç tepki: “Palavrayı bırakın!”

Gökhan Özoğuz, İBB Başkanlığını kazanan Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ederek “Meşrebime birebir uyan kişi İmamoğlu’dur” diye paylaşımda bulunmuştu. Gökhan Özoğuz’a, ünlü oyuncu Hasan Kaçan’dan tepki geldi.

Seçimden önce İmamoğlu’na verdiği destekle bilinen Gökhan Özoğuz da, seçilmiş başkanı tebrik eden isimler arasındaydı. Ancak oyuncu Hasan Kaçan, Özoğuz’un tebrik mesajına ilginç bir tepki gösterdi.

Gökhan Özoğuz, İmamoğlu’na tebrik mesajında “Herkesin meşrebi vardır, farklıdır. Bundan önce hep bir eksik hep bir fazla derken, benim meşrebime birebir uyan ilk siyasi şahsiyet Ekrem İmamoğlu oldu! Samimiyet çok güçlüdür! Görevinde başarılar. Ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim.” ifadelerine yer vermişti.

Palavrayı bırakın!: Oyuncu Hasan Kaçan ise Özoğuz’a yanıt olarak, “Gökhancım, Din kardeşi olmamız aynı siyasi görüşte olmamızı gerektirmez. “Meşrebim” dediğin görüşün, din kardeşlerine yaptığı zulümleri de bilemeyebilirsin. Ama artık şu “Sanatçı muhaliftir” palavrasını bırakın. “Sanatçı Erdoğan’a muhaliftir.” deyin. Siz de rahat edin biz de.” dedi.

Hasan Kaçan geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Ekrem İmamoğlu’nun Binali Yıldırım’la yaptığı ortak yayını değerlendirirken, “Binali Yıldırım samimiyet testini başarıyla geçti, Ekrem İmamoğlu battı” demişti.

Sözlerine “Göreceksiniz ‘Her şey güzel olacak’ dizisi tutmayacak” şeklinde devam eden Kaçan, “Ekrem İmamoğlu, sıfır Hollywood tekniklerine göre kurgulanmış bir karakter. Binali Bey İstanbul Belediyesi’nin yeni başkanı olur.” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu