Medya

Haşmet Babaoğlu, Mirgün Cabas’a bu kez de köşesinden yüklendi

Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısı medyada yeni polemiklere konu olmuş Sabah gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu ve Mirgün Cabas arasında sosyal medya üzerinden tartışma yaşanmıştı. Polemik devam edeceğe benziyor. Haşmet Babaoğlu bugünkü yazısında Mirgün Cabas’a yine yüklendi.

Babaoğlu, “Sizinle kardeşlik mi, eksik olsun!” başlıklı yazısında isim vermeden Cabas’a yüklenmeye devam etti. Babaoğlu’nun gündeminde terör saldırısını fırsat bilip kin kusanlar da vardı.

İşte, Sabah yazarının bugünkü yazısından bir bölüm:

************   ***************

Hele biri var…
Onu yıllarca ekranda görüp adam saymış insanlarla tvit atıp dalga geçiyor.
Yayın yasağı gelmiş, o halde üzülecek bir şey yok, dağılalım” diyor.
Ülkesiyle, insan acısı üzerinden ironi ha!
Bunu da gördük maalesef.
Üstelik görüntü yasağı ile haber yasağının farkını gayet iyi bilecek kadar uzun süreyayıncılık yapmış biri. Parçalanmış ceset görüntüsü istiyor çünkü. Vahşet tablolarına ihtiyaç duyuyor.
Ama sorun açık.
Bu adamlara üzülmek denilen şey unutturulmuş; ülkesine ve yönetimine düşmanlık konusunda kullanışlı bir robota dönüştürülmüşler.
Tabii bir de büyük kötülük örgütlenmesi var…
Paralel pislikler.
Derhal bu eski tv sunucusunun yardımına geldiler. Zaten solcuyla solcu, sağcıyla sağcı olmak konusunda üzerlerine yok! Hem de küfür kıyametle!
Bu nasıl bir sapıklıktır Yarabbim!

 

Yazının tamamını okumak için tıklayın:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu