Magazin

Hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un hastalığı ne?

Ünlü yorumcu Hakan Altun’un rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmasının ardından hayranları Hakan Altun’un sağlık durumunu ve hastalığının ne olduğunu merak ediyor. Hakan Altun’un sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada sanatçının konserlerinin ileri bir tarihe ertelendiği belirtiliyor.

HAKAN ALTUN AĞIR ZATÜRRE OLDU

Yapılan ilk açıklamada Altun’un gribal enfeksiyon geçirmesi nedeniyle konserlerinin iptal edildiği haber verilirken sonraki paylaşımda başarılı yorumcunun ağır zatürre geçirdiği bilgisinin verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Kısa bir süre önce şarkıcı popçu Edis’in hastanedeki görüntüleri ortaya çıkmıştı. Sağlık nedeniyle hastaneye kaldırılan diğer isim ise Hakan Altun oldu. Tedavisi hastanede devam eden Hakan Altun’un ne zaman çıkacağı ise şimdilik belli değil.

KONSERLERİ İLERİ TARİHE ERTELENDİ

Hakan Altun’un konserleri ağır zatürre rahatsızlığı nedeniyle iptal edildiği bilet alan hayranlarına duyurulurken biletlerin ileriki tarihe ertelenen konserlerde kullanılacağı bilgisi de paylaşıldı. Altun’un konserlerinin ertelendiği söylenirken konserlerin ne zaman yapılacağı konusunda ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Romantik şarkılarıyla tanınan ünlü sanatçı, kasım ayında babası Hasan Altun’u kaybetmiş, cenaze esnasında da fenalaşmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu