Yerli Dizi

HAYALDİ GERÇEK OLDU!..A.Ş.K İÇİN ERKEN FİNAL KAÇINILMAZDI

Kanal D’de büyük umutlarla başlanan sezonun başında uzun soluklu işlerden biri olacağı yolunda değerlendirmeler yapılan A.Ş.K dizisi ekranlara vedaya hazırlanıyor.

Hazal Kaya, Hakan Kurtaş ve Aslı Tandoğan’ın başrollerini paylaştığı A.Ş.K, 13.bölümle birlikte yayın hayatını sona erdirecek. Dizinin yapım şirketi Gold Film’den yapılan açıklama da haberi teyit ediyor.

Gold Film’in Twitter hesabından yapılan kısa açıklamada: “A.Ş.K dizisi 13.Bölüm itibariyle final yapacaktır. Başından beri bizi yalnız bırakmayan,desteklerini bizden esirgemeyen izleyicilerimize çok teşekkür ederiz.” denildi.

Bu sezon önceki yıllara göre diziler konusunda sorun yaşayan Kanal D’nin iddialı yapımlarından biriydi A.Ş.K.

Yayına girdiğinden itibaren adı çeşitli eleştiriler alan dizide en fazla sorgulanan konu ise Hakan Kurtaş’ın Hazal Kaya ile başrol oynamasıydı. Hazal Kaya hayranlarından bir bölümü Kurtaş’ın Hazal Kaya için doğru partner olmadığını iddia etmişlerdi.

Ama zaman zaman dizi, senaryo ve cast olarak da eleştirilmişti.

A.Ş.K’ın aldığı düşük reytingler son hafta da devam etti. Yayınlanan son bölümde dizi Total’de 34. AB’de ise 16. olabildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu