Yerli Dizi

Hayat Bilgisi dizisi hangi kanalda yeniden ekrana gelecek?

Bir dönem Show TV’de yayınlanan Hayat Bilgisi dizisi yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Perran Kutman, Tarık Pabuççuoğlu, Kerem Kupacı, Serhan Arslan, İpek Erdem, Ümit Erdim, Yıldız Asyalı, Paşhan Yılmazel ve Gökçe Bahadır gibi isimlerin yer aldığı popüler televizyon dizisi Hayat Bilgisi, tekrar bölümleriyle hafta içi her gün 17.00’de 360 ekranlarında olacak.

Unutulmaz karakterleri ile hafızalara kazınan, ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Hayat Bilgisi 360 ekranlarından izleyici ile buluşacak.

Hayat Bilgisi’nin yapımcılığını Ali Gündoğdu, yönetmenliğini ise Tarkan Karlıdağ yapıyordu.

HAYAT BİLGİSİ’NİN KONUSU:

Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybeden idealist Afet Öğretmen, küçük kardeşi Kerem ile birlikte Anadolu’yu karış karış dolaşmıştır. Ezberci eğitimden değil, yaratıcı eğitimden yana olan Afet Güçverir buralarda türlü tayinler, atılmalar görmüş ve kardeşine tokat attığı için ayrılmak zorunda kaldığı eski meslektaşı, aşkı Tekin Bey’i ise asla unutmamıştır. Kardeşi ile birlikte yıllar sonra son sürgünleri olan İstanbul Rıdvan Kanat Lisesine gelirler. Bu tayin Afet Güçverir için yeni bir yaşam,öğrenciler içinse uzun soluklu bir hayat eğitiminin başlangıcı olacaktır.

Hayat Bilgisi öğretmen-öğrenci çatışması içinde sevgi ve bilgiyi başarıyla harmanlayarak anlamlı mesajlar veriyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu