Yerli Dizi

Hayat Bugün dizisinin setinden kötü haber

Dünyaca ünlü New Amsterdam dizisinden uyarlanan, Show TV ekranlarından yayınlanan Hayat Bugün dizisinden kötü haber geldi. Geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlayan yeni hastane dizisi Hayat Bugün, beklenen reytinglerin altında sonuçlar alınca erken final kaçınılmaz oldu. Dizi adeta reytinglere yenildi. Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Hayat Bugün dizisi erken final yaparak ekrana veda edecek.

Baba, Yazgı, Duy Beni, Bir Peri Masalı, Mükemmel Eşleşme gibi yapımların ardından iddialı başlayan bir diziden daha kötü haber geldi. Büyük ümitlerle yayın hayatına başlayan ve uzun süre tanıtımları dönen Show TV’deki Hayat Bugün dizisi için erken final kararı alındı.

HAYAT BUGÜN 3 BÖLÜM DAHA YAYINLANACAK

‘New Amsterdam’ın uluslararası ilk uyarlaması olan Hayat Bugün dizisi, ilk bölümüyle 19 Ekim’de seyirciyle buluşmuştu. Başrollerde Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol’un yer aldığı, O3 Medya’nın yapımcısı olduğu Hayat Bugün dizisi reytinglerde istenilen sonucu veremedi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, reytinglerde istenilen başarılı sonuçları alamayan Hayat Bugün dizisi, 9. bölümüyle ekranlara veda edecek. Hayat Bugün, son üç bölümüyle Show TV’de yayınlanacak. Dizinin final bölümü ise 14 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu