Televizyon

HAYAT DEDİĞİN: “ASLI ÖĞRETMEN”

‘Hayat Dediğin’ dizi kuşağında bugün ‘Aslı Öğretmen’ adlı bölüm ekrana gelecek. İyiler ile kötülerin karıştığı dram dolu hikâyeyle ‘Aslı Öğretmen’ Kanal 7’de izleyiciyle buluşacak.

İYİLER VE KÖTÜLER

Mert okuduğu kolejin zengin ve şımarık öğrencisi, Sadık ise kolejde burslu okuyan, yoksul bir ailenin çocuğudur. Sadık her okul çıkışı, okulun karşısındaki kafeye emanet bıraktığı tablasını alarak simit satmaya gider. Bir gün Mert, Sadık’ı simit satmaya giderken görünce onunla alay etmeye başlar. Zira Mert, hemen hemen her olaydan bir şeyler çıkarıp arkadaşlarıyla dalga geçen bir çocuktur. Sadık’a, ‘‘Zaten hepimizin avuç dolusu para verdiği okulda bedavadan okuyorsun hâlâ para peşindesin’’ der. Bu söz Sadık’ı derinden üzse de muhatap olmadan oradan ayrılır. Oysa Sadık, simit satarak kazandığı paralarla, sakat olan kardeşine tekerlekli sandalye alacaktır. İşte bunun için kazandığı tüm parayı saklar. Mert’in ise bu durumdan haberi bile yoktur. Sadık’ın bu durumunu okulda bilen tek kişi öğretmenleri Aslı’dır. Aslı öğretmen de kendi çabalarıyla kimseye söylemeden para toplayarak tekerlekli sandalye almaya çalışan, iyi bir öğretmendir. Bir süre sonra Sadık’ın biriktirdiği paraları sakladığı yeri öğrenen Mert’in aklına sinsice bir plan gelir. Sadık’ın sakladığı parayı çalacak ve suçu ise öğretmeni Aslı’nın üstüne atacaktır.

Yönetmen: Canan Yılmaz Senaryo: Emel Çokçalışkan Oyuncular: Metehan Deniz, Ahmet Faruk Hakan Kayacan, Atilla Kesimoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Güner Tanju, Yiğit Merthan Gönültaş, Metin Kaan Şimşek.

Hayat Dediğin 2 Haziran pazartesi günü 18:45’te Kanal 7’de ekrana gelecek

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu