Yerli Dizi

Hayat Sevince Güzel setinde ortalık karıştı

Fox TV’de yayınlanan Ege dizisi konseptli komedi dizisi “Hayat Sevince Güzel” setinde büyük bir kavga yaşandığı haberi gözlerin Hayat Sevince Güzel dizisine çevrilmesine neden oldu. İddiaya göre, Hakan Meriçliler ile dizinin  diğer önemli bir oyuncusu Ali Erkazan arasında büyük bir kavga yaşandığı konuşuluyor. İki oyuncu arasında baş gösteren kavganın nedeni ise Hakan Meriçliler’in sete sürekli gecikmesi…Ali Erkazan’ın bu duruma tepki gösterdiği bildiriliyor.

KAVGANIN SEBEBİ GEİKMELER

Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın ve Hakan Meriçliler’in rol aldığı “Hayat Sevince Güzel”in setinden kötü haberler geliyor. Kulislerden yansıyan haberlere göre son dönemde Meriçliler’in sık sık sete gecikmesi ve çekimlerin bu yüzden aksaması, Erkazan’ı öfkelendirdi. Uzun zamandır gergin olan ipler, Meriçliler’in sete bir kez daha gecikmesiyle iyice gerildi.

ALİ ERKAZAN SETİ TERKETTİ Mİ?

Pek çok oyuncunun bu duruma tepki verdiği ama en sert tepkinin Ali Erkazan’dan geldiği iddia ediliyor. İki oyuncu arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Yaşanan bu olayın ardından Ali Erkazan’ın seti terk ettiği konuşuluyor.

SET NORMALE DÖNECEK Mİ SORUSU

Sette görevli herkes, problemin nasıl giderileceği ve setin nasıl normale döneceği sorusunu soruyor. Sette yaşanan gerginliğin diziye olumsuz yansımaması için dizinin yapım şirketi Limon Yapım’ın özel çaba içine girdiği öğrenildi.

Öte yandan Limon Yapım’ın ve  tartışan oyuncuların konu ile ilgili sessizliği dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu