M.Bey/ÖzelYerli Dizi

“Hayat Sırları” dizisi hangi kanalda yayınlanacak?(M.Bey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncuların yer alacağı Hayat Sırları dizisiyle ilgili detaylar netleşmeye başladı. Most Production’ın yapımcılığında çekilecek olan dizi, Kore dizisi My Father is Strange’in uyarlaması olacak. Medyabey’e gelen duyumlara göre Hayat Sırları için Star ve Kanal D’nin çekiştiği konuşuluyor. Ama projenin Star’a daha yakın olduğu gelen bilgiler arasında.

HAYAT SIRLARI STAR’A DAHA YAKIN

Hayat Sırları’nın hangi kanalda yayınlanacağı resmiyet kazanmadı. Ama gelen duyumlar Star ve Kanal D’nin dizi için oldukça istekli olduğu yönünde. Öte yandan Medyabey editörlerinin yaptığı araştırmada Hayat Sırları’nın Star TV ile anlaşmasının an meselesi olduğu konuşuluyor.

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz’un yapacağı Hayat Sırları’nın senaryosunu Mahinur Ergun yazıyor. Yeniden uyarlanacak olan dizinin Hayat Sırları adıyla yayınlanması bekleniyor.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU DİKKAT ÇEKİYOR

Hikayedeki baba rolü için Ahmet Mümtaz Taylan’la anlaşan yapım firması, anne karakteri için ise son olarak Cesur ve Güzel dizisinde Mihriban karakterine can veren Devrim Yakut ile el sıkıştı. Dizide son dönemin dikkat çeken genç oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü, Ekin Koç ve Olgun Toker de yer alıyor.

Başarılı bir avukat olan Seher (Hazar Ergüçlü) ile idealist bir yönetmen olan Burak’ın (Ekin Koç) sancılı aşk hikayesi ve Seher’in ailesinin sürprizli hayatına odaklanıyor.

Hayat Sırlarının başrol oyuncusuna PKK sorgusu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

  1. Oyuncu kadrosunun güçlü olduğunu görüyoruz. Sosyal içerikli, iyi mesajlar veren senaryo konusuna da sahip olursa çok başarılı olacağını ve büyük kitlelerce izleneceğini düşünüyorum. Daha önce “Bayram baba ve Mahir” karakterleriyle tanıdığımız oyuncuları görmek ne güzel, ayrıca o önce ki oyundan oyuncuların da bu kadroya girmesini dileriz, nitekim “Hayat Şarkısı” nı büyük bir memnuniyetle izlemiş, takdir etmiştik, tekrar bazıları da olsa bu oyunda da o ekipten oyuncu görmek çok güzel. Bu yeni dizi filmde tüm ekibe başarı dileklerimi sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu