Yerli Dizi

Hayranları Kaçak Gelinler dizisini unutmadı

Hayranları başrollerini Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç’ın oynadığı Kaçak Gelinler dizisini unutmadı. Dizinin hayranları sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla bir zamanların iyi çıkış yapan fenomen dizisini yeniden gündem yapmayı başardılar.

Sosyal medya Twitter’da KaçakGelinler 2Yaşında etiketiyle paylaşım yapan Kaçak Gelinler dizisinin fanları adeta diziyi yad ettiler.

Star TV’de başlayan ardından TV8’e transfer olan dizi bir dönem aldığı yüksek reytinglerle de dikkat çekmeyi başarmıştı. Dizi, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu ve Furkan Andıç gibi genç oyuncuları dizi dünyasına kazandırmıştı.

Kaçak Gelinler dizisi evlilikten kaçan üç kadının gelinlikleriyle Adnan Menderes Havalimanı’ndaki kaçış öyküsüyle başlamıştı. Her üçü de aşklarının peşinden koşarken bir anda kendilerini İstanbul yolunda bulurlar. Şebnem, Almilla ve Kainat İstanbul’da kuracakları yeni hayatlarında birbirlerine destek olurlar ve zorlukların üstesinden beraber gelirler.

NTC Medya’nın yapımcılığında çekilen dizi romantik komedi tarzındaydı.

Twitter’daki çok sayıda yapılan paylaşımlarla etiketlerini TT yapan dizinin hayranları diziye ait video, görsel ve mesajlarıyla adeta gövde gösterisi yaparak hasret giderdiler.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu