Yerli Dizi

Hayranlarından Tuba Büyüküstün’e “koşulsuz sevgi” seli

Ünlü oyuncuTuba Büyüküstün, hayranlarının kendisine yaptığı anlamlı jestle mutlu oldu.

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’e hayranları 224 sayfadan oluşan ve tek baskı “koşulsuz sevgi” adlı kitabı çalıştığı sette kendisine teslim edildi.

Güzel oyuncu kendisine yapılan süprize çok mutlu oldu.

Bu kitap için başta Türkiye olmak üzere Amerika, Almanya, İskoçya, Mısır, Cezayir, Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkelerdeki Tuba Büyüküstünün hayranları da kitaba katkı verdiler.Ünlü oyuncunun sevenlerinden Aysel Aliyeva, Aytül Budak, Gönül Karakaş, Sibel Yıldırım ve Ümmühan Kaplan’ın düzenledikleri kitap; yazı, şiir ve çizimler diye 3 bölümden oluştuğu haber veriliyor.

kosulsuz-sevgi

Tuba Büyüküstün hayranlarının hazırladığı kitabın tanıtım yazısında şu ibareler yer alıyor:

“Seyirlik değil, ömürlük sevdiğimiz. Senin için çıktığımız bu heyecan dolu yolculukta, birçok duyguya yer verdi yüreğimiz. Gözümüzün önünde sana sunduğumuz kitabımızı eline alıp sayfalarına usulca dokunuşlarını ve yüzünde açılan tebessümü hayal ettik. Kalbimizden geçen en özelimizi yine kalbimizde büyüttüğümüz en özelimize teslim edelim dedik”

Tuba Büyüküstün en fazla fanı olan ünlülerin başında geliyor. Bir süredir güzel oyuncunun kitap hazırlığı içinde olduğu konuşuluyordu. Tuba Büyüküstün hayranları çalışmalarını somutlaştırarak ortaya çıkan anlamlı kitabı kendisine Bebek’teki Kara Para Aşk setinde hediye ettiler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu