Yerli Dizi

Hazal Kaya hakkında şok iddialar

Dizi dünyası oyuncu Ayşegül Çidamlı’nın Hazal Kaya için söylediklerini konuşuyor. İddialar o kadar keskin ki Hazal Kaya’nın cevabı fazla gecikecekmiş gibi görünmüyor. Kuşkusuz Hazal Kaya Adını Feriha Koydum’a devam etseydi Ayşegül Çidamlı aynı iddiaları zor gündeme getirirdi. Gözler şimdiden Hazal Kaya’nın açıklamalarına çevrilmiş durumda.

Sürekli kavga çıkarıyordu
‘Adına Feriha Koydum’dan ayrılan Hazal Kaya’ya aynı dizide rol alan Ayşegül Çidamlı’dan ağır sözler.

Ayşegül Çidamlı, sanılanın aksine Hazal Kaya’nın diziden kendi isteğiyle ayrıldığını belirterek “Hazal doğruları söylemiyor. Uzun süre nefret kusup ‘Bu lanet diziden ayrılmak istiyorum’ diyordu. Her gün sette kavga çıkarıp ,senaryoyu sürekli kötülüyordu. Oyunculuk eğitimi almadığı için, dizide kendi hayat hikayesinin anlatıldığını sanıyordu. Sürekli senaryoya bakıp ‘Ben böyle cümleler kurmam’ deyip isyan etti. 39’uncu bölümde yine ayrılmak istedi ama ücretine zam alınca sustu” dedi.

Milliyet.com.tr

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR