Magazin

Hazal Kaya’dan sevgilisi Ali Atay’a çok özel mesaj!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, sosyal medyadan sevgilisi oyuncu Ali Atay’la ilgili yaptığı romantik paylaşımla dikkat çekti. “Bu akşam yanında olamadığım için çok üzgünüm diye yazdıktan sonra “seni seviyorum”diye yazdı. Hazal Kaya, Ali Atay’la birlikte çektirdikleri fotoğrafı da eklemeyi unutmadı.

HAZAL KAYA’DAN ALİ ATAY’A: “SENİ SEVİYORUM!”

Hazal Kaya, sevgilisi Ali Atay için şunları yazdı:

“bu akşam çalışmak zorunda olduğum ve yanında olamayacağım için çok üzgünüm…eminim yine inanılmaz bir iş çıkarttın!!! seni çok seviyorum 💕 hazal..”

27 yaşındaki Hazal Kaya, medyada çıkan bir haberde sevgilisi Ali Atay ile ortak bir projeleri olabileceğini belirtmiş, “Onun yönettiği bir filmde birlikte çalışmak istiyoruz” ifadesini kullanmıştı.

Hazal Kaya ve Ali Atay bir süredir ilişkilerini gözler önünde yaşıyorlar. Çiftin ilişkisi magazin camiasında örnek olarak da gösteriliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Ali Atay destroying Hazal Kaya life and youthfulness we will not allow him that. Hazal Kaya fans hate that idiot and we will never accept that disgusting relationship.There is over 2000000 of us and we all want to see her with Cagatay Ulusoy or someone young and beautiful, she deserve much better then old disgusting grandpa. We will not stop, we will write to all magazine and newspaper, comment every article.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu