Sinema

Hazal Kaya’ya yeni sinema projesinde hangi ünlü oyuncu eşlik edecek?

Aslı Kızmaz’ın kaleme aldığı “Benden Ne Olur” kitabının sinema filmi uyarlamasının oyuncu kadrosunu belirlemek için çalışmalar devam ediyor. Bir süre önce filmin başrolünü Hazal Kaya’nın üstleneceği resmi olarak açıklanmıştı. Şimdi ise Hazal Kaya’ya eşlik edecek ismin kim olacağı sorusu cevabını buldu. O ismin ünlü oyuncu Onur Tuna olacağı duyuruldu.

Benden Ne Olur isimli kitap 2019 yılında piyasaya sunularak okuyucularıyla buluşmaya başlamıştı. Aslı T. Kızmaz’ın yazarı olduğu kitap, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadının hikayesini konu ediniyor.

Hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getiren kitap, muzip bir hikaye sunuyor. Kitabın uyarlamasının başrolünde Behzat Ç., Bu Son Olsun, İtirazım Var, Kırık Kalpler Bankası, Maral, Bizim Hikaye gibi yapımların başarılı ismi Hazal Kaya ile Filinta, Ağır Romantik, Mucize Doktor, Cesur Yürek gibi yapımların yıldızı parlayan oyuncusu Onur Tuna yer alacak.

Onur Tuna, Benden Ne Olur filminde Soner karakterine hayat verecek. Açıklamayı yapan Medyapım’dan henüz başka bir duyuru gelmedi. İlerleyen dönemlerde yeni bilgilerin verilmesi bekleniyor. Çekimlere ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu