Dijital Platformlar

Hazar Ergüçlü, BBC yapımı The Mallorca Files dizisinde…

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü’nün rol aldığı, BBC yapımı dizi ‘The Mallorca Files’daki görüntüsü ortaya çıktı. BBC yapımı dizide oynayan Hazar Ergüçlü, dizide hamile bir kadını canlandırıyor.

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, BBC One ekranlarında 25 Kasım’da yayına giren The Mallorca Files adlı dizide konuk oyuncu olarak yer alacak. ‘Number One Fan’ isimli dördüncü bölümde ekran karşısına çıkacak olan Ergüçlü, ‘Azra Bolat’ adında hamile bir makyözü canlandırıyor.

blank

Hazar Ergüçlü, çekimler için aylar önce İspanya’nın Mayorka adasına gitmişti. Dan Sefton’ın yönetmen koltuğunda oturduğu The Mallorca Files’ın başrollerinde Elen Ryhs ve Julian Looman yer alıyor. 10 bölümlük polisiye dizide, Alman ve İngiliz iki dedektif Mayorka’da gizemli cinayetleri çözmeye çalışıyorlar.

Hazar Ergüçlü’nün Çağatay Ulusoy ile başrollerinde oynadığı Hakan: Muhafız dizisinin ise üçüncü sezonu önümüzdeki aylarda yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu