Sinema

Hazar Kısa Film Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor

2014 Hazar Kısa Film Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor.

Ödül töreni 16 Şubat akşamı Feriye Sineması’nda gerçekleşecek. Hazar Kısa Film Yarışması ödül gecesinde “Ermeni İşgali Altındaki Karabağ” konulu kısa film yarışmasının sonuçları ilan edilecek.

Yarışmanın jüri ekibinde oldukça önemli isimler yer alıyor:Mesut Yar, Nebil Özgentürk, Mustafa Karaalioğlu, İsmail Küçükkaya, Asli Öymen, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, eski Büyükelçi ve Türk Keneşi Eski Genel Sekreteri Halil Akıncı, SOCAR Türkiye CEO’su Kenan Yavuz, Ardan Zentürk, Ayşenur Arslan ve Suat Köçer gibi  isimler yarışmada jüri üyeliği yapacak.

Yarışmada finale kalan 10 film:

Enver Üstün (Bir Varmış Bir Yokmuş), Furkan Yazgeç (Sınırsız), Gökalp Yamen (Karabağ Turan), Oğuzhan Koç(92 Belgeseli), Ömer Miraç Tunç(Cennetin Çiçekleri), Reşad Zeynelov(Qara Dağlı), Sabri Alan (Kanlı Kış), Uğur Kara(Ödenemeyen Kefaret), Umutcan Küçükbalaban(Sıradaki), Zümrüt Karatekin(Sönmeyen Ateş Hocalı)

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu