Magazin

Haziran ayında en çok haberi yapılan ünlü kim?

Haziran ayının medyada en çok haberi yapılan ünlülerinin kimler olduğu belli oldu.  İşte, listenin başındaki üç ünlü isim…

CEM YILMAZ MURAT BOZ VE DEMET AKALIN HAZİRAN’A DAMGA VURAN İSİMLR

Haziran ayı geride kalırken sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan medyatik isimler belirlendi. Medya Takibi Ajansı Interpressin sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin haberlerinde en çok ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın adının geçtiği belirlendi. Ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada Cem Yılmaz, toplam 457 haberle ilk sırayı aldı. Geçtiğimiz ay ikinci sırada Türk Pop Müziği’nin ünlü isimlerinden Murat Boz 363 haber ile yer alırken, Demet Akalın’ın da 326 haberle üçüncü olduğu saptandı.

MAYIS AYINDA EN ÇOK KİMLER HABER OLMUŞTU

Haber araştırmasında, geride bıraktığımız ay magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde Serdar Ortaç 314 haberle dördüncü olurken, Hande Yener’in de toplam 292 haber ile beşinci sırayı aldığı ortaya çıktı. Haziran ayında magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sırasında yer alan diğer ünlü isimlerin ise Bülent Ersoy, Sezen aksu, İrem derici, Tarkan ve Sibel Can olduğu saptandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu