Televizyon

HBO Kanalından hayranlarına Game Of Thrones ziyafeti

ABD’de yayın yapan ve aralarında Game of Thrones gibi birçok önemli diziyi yayınlayan HBO kanalı, izleyicilerine Game Of Thrones ziyafeti vermeyi planlıyor. Kanal, 26 – 31 Aralık tarihleri arasında altı gün boyunca her gün 10 bölümlük bir tam sezon yayınlamak suretiyle izleyicilerine yeni yılı ‘Game of Thrones’la girmelerini öneriyor.Teklifin bugüne kadar  ‘Game of Thrones’ dizisini izlemeyenler için, unutulmayacak bir altı gün geçirme fırsatı olduğu konuşuluyor.

SANSA STARK GAME OF THRONES’UN 7. SEZONUNDAN TÜYOLAR VERDİ

Dünyada milyonlarca takipçisi olan Game of Thrones dizisinin yedinci sezon çekimleri tüm hızıyla sürerken sevilen dizisinin yeni sezonundaki yeni bölümlerde neler olacağı kuşkusuz dizinin müdavimlerinin en merak ettiği konuların başında geliyor. Game of Thrones’ta “Sansa Stark” karakterini oynayan Sophie Turner’ın yedinci sezona dair verdiği  ipuçları heyecana neden oldu.

Dizide Sansa Stark karakterini oynayan Sophie Turner, Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda, kendi rolü hakkında ipucu niteliği taşıyan açıklamalarda bulundu.

blank

Sansa Stark, Kral Joffrey ile nişanlıyken babasının öldürülmesiyle sırtından vuruldu. Ardından Tyrion Lannister ile evlenmek zorunda bırakıldı. Daha sonra Ramsay Bolton’la evlenerek cinsel işkenceye maruz kalarak zor günler geçirdi.

Üvey ağabeyi Jon Snow ile beraber Winterfell’deki evini geri alan Sansa Stark, altıncı sezonda daha güçlü ve özgüvenli bir hale geldi. Fakat zaferine rağmen Sophie Turner, Sansa Stark’ın elde ettiği yeni gücüyle mücadeleye girişeceği ve diğer karakterler arasında gerginliğe yol açabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Turner röportajda, “İlk defa kontrolü ele geçirmiş görünüyor. Ve bu gerçekten ona çok uygun” diye konuştu.

Turner, “Biraz güç gösterisi yapıyor. Ancak daha özgüvensiz hale geliyor, çünkü sahip olduğu güce karşı bir tehdit var” dedi.

SANSA STARK’IN EN BÜYÜK DİLEĞİ

20 yaşındaki İngiliz oyuncu, dizinin ana karakterlerinin birçoğunun dizinin finalinde buluştuklarını görmeyi dört gözle beklediğini söyleyerek, “Bu sezon beni en çok heyecanlandıran şey, ana karakterlerin bir araya gelmesi” dedi.

Turner’ın yorumları, dizinin yaklaşmakta olan yedinci sezonuna ait senaryonun internete sızdırılmasının ardından geldi.

Reddit sitesinde yayınlanan spoilerde, Sansa’nın Littlefinger’ı ölüm cezasına çarptıracağı, kardeşleri Arya ve Bran’in de sonunda Winterfell’e geri döneceği yazıldı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu