Kültür-SanatMagazinSinema

Hedefim Sensin filmini ilk haftada kaç kişi izledi?

Ata Demirer, Demet Akbağ, İlker Aksum,  Erkan Can, Gonca Vuslateri gibi önemli oyuncuların yer aldığı geçtiğimiz hafta sonu vizyona giren Hedefim Sensin filminin ilk hafta sonu gişe performansı belli oldu. Film, ilk hafta performansıyla gişenin lideri olduğunu gösterdi.

HEDEFİM SENSİN’İ İLK HAFTA 403 BİN KİŞİ İZLEDİ

Kıvanç Baruönü’nün yönettiği, Ata Demirer’in yazıp başrolünde yer aldığı Hedefim Sensin, vizyondaki ilk hafta sonunda sergilediği performansla hafta sonunda 403.158 seyirci tarafından izlendi. Hedefim Sensin, böylelikle Ata Demirer’in Eyvah Eyyvah 3’ten bu yana en iyi açılış yapan filmi oldu.

MÜSLÜM FİLMİNİN VİZYON MACERASI DEVAM EDİYOR

Son beş haftanın gişe lideri olan Müslüm, vizyondaki altıncı hafta sonunda 247.236 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 5,5 milyon seyirciyi geride bıraktı. Vizyondaki ikinci hafta sonunu geride bırakan Deliler Fatih’in Fermanı ise 114.935 seyirciyle üçüncü sırada yer alan yapım oldu.

ÇAKALLARLA DANS LİSTENİN BEŞİNCİ SIRASINDA

Animasyon yapım Grinç (The Grinch), ikinci hafta sonunda 81.647 seyirciyle Box Office Türkiye’de kendine dördüncü sıradan yer bulurken, Çakallarla Dans 5 hafta sonunda 74.859 bilet satarak listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu