Magazin

Helin Avşar’dan bir iyi bir de kötü haber!

Helin Avşar’la ilgili ortaya atılan “boşanıyor” iddiası gerçeklik kazandı. Helin Avşar, sosyal medya hesaplarında boşanma haberini paylaştı. Helin Avşar’ın sürpriz bir kararla şubat ayında evlendiği Serhan Bora’yla 6 ay sonra boşanması magazin gündeminde bomba etkisi meydana getirdi. Şimdi herkes bu evliliğin neden bittiğini konuşuyor.

Helin Avşar, sürpriz bir kararla şubat ayında evlendiği Serhan Bora’yla altı ay sonra boşanacağını Instagram sayfasında duyurdu, “Evleneni altı ay da olsa anlaşarak boşanıyoruz. Birbirimizi kırmadık. Ona hep saygı duyacağım. Biz severek ve dost kalarak ayrılıyoruz” diye yazdı.

6  AY DAYANABİLDİ

Helin Avşar, geçtiğimiz ayın başında yine boşanacağını duyurmuş, daha sonraysa paylaşımı yaptığı hesabın hack’lendiğini söylemişti.

helin-avsar-bosanma

HELİN AVŞAR 360 TV’DE PROGRAMA BAŞLIYOR

Öte yandan Helin Avşar, yine sosyal medya hesabından boşanma haberinden sonra bu kez güzel bir haberi paylaştı. Helin Avşar 360 TV’de hafta içi hergün yayınlanacak olan Aklınızda Kalmasın adlı magazin programının kadrosunda yer alacağını duyurdu.

Helin Avşar, Tayyar Işıksaçan ve Elif Güvendik ile magazin haberlerini yorumlayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu